Terminator 3 Rise Of The Machines (2003)

Actie, Thriller, Sciencefiction
Ruim tien jaar nadat John Connor erin geslaagd is om de gevreesde Judgment Day te voorkomen, leeft hij helemaal afgesloten van de maatschappij en probeert hij zo weinig mogelijk gebruik te maken van eender welke machine. Ondanks dat hij niet verwacht dat het ooit nog tot een oorlog zal komen, is John nog steeds erg ongerust. En terecht. Op een dag arriveren er namelijk opnieuw twee Terminator's: een T-101 die John moet beschermen, en een nieuw prototype om hem te vernietigen: de T-X, een beeldschone en technisch perfecte vrouwelijke robot.

Terminator 3 Rise Of The Machines Film Info

Score: 6/10 van 3380 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2003-07-02
Lengte: 109 Minuut / 1:49
Regisseur: Jonathan Mostow
Schrijvers John D. Brancato, Michael Ferris.
Productie Studios: Columbia Pictures, Intermedia Films, C-2 Pictures, IMF Internationale Medien und Film GmbH & Co. 3. Produktions KG, Mostow/Lieberman Productions, Warner Bros. Pictures
Productie Land: Germany, United Kingdom, United States of America

Terminator 3 Rise Of The Machines Foto's


Terminator 3 Rise Of The Machines Trailer


Arnold Schwarzenegger
als Terminator
Nick Stahl
als John Connor
Claire Danes
als Kate Brewster
Kristanna Loken
als T-X
David Andrews
als Robert Brewster
Mark Famiglietti
als Scott Petersen
Earl Boen
als Dr. Peter Silberman
Moira Harris
als Betsy
Chopper Bernet
als Chief Engineer
Christopher Lawford
als Brewser's Aide
Alana Curry
als Bill's Girlfriend
Chris Hardwick
als Engineer
Robert Alonzo
als Jose Barrera
Susan Merson
als Roadhouse Clubgoer
Walter von Huene
als CRS Victim
Jonathan Mostow Director
John D. Brancato Screenplay
Michael Ferris Screenplay
Hal Lieberman Producer
Joel B. Michaels Producer
Mario Kassar Producer
Marco Beltrami Original Music Composer
Don Burgess Director of Photography
Nicolas De Toth Editor
Neil Travis Editor
Sarah Finn Casting
Jeff Mann Production Design
Shepherd Frankel Art Direction
Beat Frutiger Art Direction
Andrew Menzies Art Direction
Jay Hart Set Decoration
April Ferry Costume Design
Bill Abbott Music Editor
Peter Brown Sound Effects Editor
Cary Weitz Boom Operator
Andrew G. Vajna Producer
Colin Wilson Producer
John D. Brancato Story
Michael Ferris Story
Tedi Sarafian Story
James Cameron Characters
Gale Anne Hurd Characters
Stan Winston Makeup Effects
John Rosengrant Makeup Effects
Arjen Tuiten Makeup Effects
Jeff Dawn Makeup Department Head
Donna Marcione Pollack Costume Supervisor
Dan Moore Costume Supervisor
Moritz Borman Executive Producer
Matthias Deyle Producer
Guy East Executive Producer
Oliver Hengst Line Producer
Gale Anne Hurd Executive Producer
Aslan Nadery Executive Producer
Dieter Nobbe Executive Producer
Volker Schauz Executive Producer
Randi Hiller Casting
Nigel Sinclair Executive Producer
Allen Hall Special Effects Coordinator
Mark Zuelzke Art Direction
Erica Callas Art Department Assistant
Laura J. DeRosa Art Department Coordinator
Greg Berry Assistant Art Director
Constantine Sekeris Conceptual Design
Greg John Callas Construction Coordinator
Sean Clouser Construction Foreman
Giovanni Ferrara Lead Painter
Wayne Shepherd Leadman
Francesco Ferrara Painter
Matt Codd Production Illustrator
Fred Arbegast Sculptor
Raimund Almanza First Assistant Camera
Kenji Luster Steadicam Operator
Robert Zuckerman Still Photographer
Peter Tothpal Hair Department Head
Lisa M. Cubero Hairstylist
Cydney Cornell Key Hair Stylist
Steve LaPorte Makeup Artist
Terry Wolfinger Makeup Designer
Clinton Wayne Prosthetic Supervisor
Bob Moore Jr. Set Costumer
Egan Gauntt Set Dressing Supervisor
Michael Papac Armorer
Richard McBride CG Supervisor
Lea Anderson Craft Service
Don Lee Digital Effects Supervisor
Roger Bojarski Jr. Driver
Joel Sill Executive Music Producer
Robert K. Johnson Picture Car Coordinator
Stewart Maclennan Post Production Assistant
Michael Tinger Post Production Supervisor
Nour Dardari Production Controller
Kent Hayward Projection
Mark Bialuski Propmaker
Timothy Michael Cairns Quality Control Supervisor
Howard Velasco Security
Philippe Rebours Sequence Supervisor
Jason Inman Set Medic
Angela Athayde Set Production Assistant
Ryan Kautzman Software Engineer
Richard Jay Sound Recordist
Bert Beatson Stand In
Simon Crane Stunt Coordinator
Kenny Alexander Stunts
Evan Schiff Systems Administrators & Support
Mike Shannon Transportation Captain
Denny Caira Transportation Coordinator
Sharon Mann Unit Production Manager
Sheryl Main Unit Publicist
Lesley Aletter Utility Stunts
Mauriece Jacks Jr. Video Assist Operator
Gian Ganziano Visual Effects Editor
John Trujillo Layout
Todd Busch First Assistant Editor
Darren Langer Electrician
James M. McEwen Gaffer
Anthony D. Guzman Lighting Technician
Jason Andrew Rigging Grip
Courtney Gross Casting Associate
Michael J. Burmeister Location Manager
Maryjane Layani Production Accountant
Tina Bennett Production Coordinator
Gregory Alpert Production Supervisor
Shery Mann Publicist
Max Chen Researcher
Pete Anthony Orchestrator
William B. Kaplan Production Sound Mixer
Buck Sanders Sound Designer
Paula Fairfield Sound Editor
Ray Cymoszinski Sound Mixer
Stephen Hunter Flick Supervising Sound Editor
Colin Strause 3D Supervisor
Jamie Baxter Digital Compositors
Keith Marbory Special Effects Supervisor
Bill Coffin Visual Effects
Gayle Busby Visual Effects Coordinator
Kim Boyle Visual Effects Producer
Dion Hatch Visual Effects Supervisor
Robert Consing Storyboard
Tom Armbruster Motion Capture Artist
Peter Mitchell Rubin Visual Effects Art Director
Andy Potvin Dolby Consultant
Csilla Somogyi Thanks
Maria Baker Set Designer
Jack Carpenter Stunts
Eric Dennis Assistant Property Master
Tammy Banal Set Dresser
Heather Green Camera Loader
Brian Rosso Dolly Grip
Michael J. Coo Key Grip
Nico Bally Grip
Carol Demarti Ager/Dyer
Jacqueline Wazir Costume Illustrator
Louis Lazzara Key Makeup Artist
Robert 'Bobby Z' Zajonc Aerial Coordinator
Andrew G. Vajna Presenter
Bruce Moriarty First Assistant Director
Emily McGovern Second Assistant Director
Gary Burritt Negative Cutter
Edward Hunt Assistant Production Coordinator
Tony Schwartz Assistant Production Manager
Scott D. Moore Casting Assistant
Joe Dorn ADR Editor
Stewart Maclennan Apprentice Sound Editor
Joseph Bonn Assistant Sound Editor
Kevin Connolly Musician
Susan Dudeck Supervising ADR Editor
William Clay Creature Technical Director
Scott Wirtz Lead Animator
Richard J. Landon Mechanical Designer
Tim Rigby Stunts
Michael J. Benavente Dialogue Editor
Luca Kouimelis Script Supervisor
Hope M. Parrish Property Master
Sean Landeros Sound Recordist
Robert Hoffmeister Digital Compositor
Don Elliott Set Dresser
Becky Gelbart Costumer
Christian Pichler Assistant Director
Mark S. Constance Second Second Assistant Director
Simon Crane Second Unit Director
David Scott Graphic Designer
Frank Cappiello Head Greensman
John Bugarcic Set Painter
Howard London ADR Mixer
Nick Foley ADR Recordist
Nancy Parker Foley Artist
Brian Ruberg Foley Mixer
Matthew C. Beville Foley Supervisor
Philip A. Schwartz Utility Sound
Parry Willard Special Effects Assistant
Brian Barnhart Special Effects Technician
Jill E. Hughes Visual Effects Production Assistant
Jodi Birdsong Visual Effects Production Manager
Billy D. Lucas Stunt Double
Robin Lynn Bonaccorsi Stunt Driver
Brandon Margulies Additional First Assistant Camera
Mark 'Boylee' Boyle Additional Second Assistant Camera
Ron Peterson Assistant Camera
Steve Ball Best Boy Grip
Marc Lulkin Camera Production Assistant
Bobby Foster Dolly Grip
Giselle Brewton Second Assistant Camera
Danny Gordon Taylor Animation Director
Cedric Nairn-Smith Assistant Editor
Michael Eaves Digital Color Timer
Amy Tompkins Digital Intermediate Editor
Hilda Saffari Digital Intermediate Producer
Martin Allen Assistant Location Manager
Paige Wilbanks Location Assistant
Pete Anthony Conductor
Marylou Eales Music Coordinator
Doug Meyer Additional Production Assistant
Kelley Baker Assistant Accountant
Dániel Bukovec CG Artist
Gregory Oehler Compositing Supervisor
Alexander Yves Brunner Executive Assistant
Tina Kerr Extras Casting
Ford Austin Extras Casting Assistant
Donald Fly General Manager
Kayce Brown Key Set Production Assistant
Shannan Burkley Matte Painter
Cecilia Escobar Payroll Accountant
Graham DuBose Production Assistant
Tobin Armbrust Production Executive
Jana Lundy Production Secretary
Grace Cheney Rotoscoping Artist
Carlo Pratto Second Assistant Accountant
Chris Buchinsky Storyboard Artist






















ikwilfilmskijken © 2019