Big Fish (2003)

Avontuur, Fantasie, Drama
Will Bloom is de ongeloofwaardige verhalen over de avonturen van zijn vader Ed grondig beu. Een ruzie over Eds legendarische levensloop op de avond van zijn huwelijk zorgt er zelfs voor dat Will drie jaar lang niet meer met zijn vader praat.

Big Fish Film Info

Score: 7.8/10 van 5851 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2003-12-25
Lengte: 125 Minuut / 2:5
Regisseur: Tim Burton
Schrijver: John August
Productie Studios: Columbia Pictures, The Zanuck Company, Jinks/Cohen Company, Tim Burton Productions, Sony Pictures
Productie Land: United States of America


Big Fish Trailer


Ewan McGregor
als Younger Ed Bloom
Albert Finney
als Older Ed Bloom
Billy Crudup
als Will Bloom
Jessica Lange
als Older Sandra Bloom
Helena Bonham Carter
als Younger & Older Jenny/The Witch
Alison Lohman
als Younger Sandra Bloom
Robert Guillaume
als Older Dr. Bennett
Marion Cotillard
als Josephine
Steve Buscemi
als Norther Winslow
Danny DeVito
als Amos Calloway
David Denman
als Don Price - Age 18-22
Missi Pyle
als Mildred
Loudon Wainwright III
als Beamen
Deep Roy
als Mr. Soggybottom
Matthew McGrory
als Karl the Giant
Arlene Tai
als Jing
Ada Tai
als Ping
Perry Walston
als Ed Bloom - Age 10
Hailey Anne Nelson
als Jenny - Age 8
R. Keith Harris
als Ed's Father
Grayson Stone
als Will Bloom - Age 6-8
Miley Cyrus
als Ruthie - Age 8
Karla Droege
als Ed's Mother
Zac Gardner
als Zacky Price - Age 10
John Lowell
als Don Price - Age 12
Frank Hoyt Taylor
als Sharecropper
Billy Redden
als Banjo man
James DeForest Parker
als Shotgun Toter
Russell Hodgkinson
als Some Farmer
Sallie Hedrick
als Pretty Girl
Charles McLawhorn
als Mayor
Don Young
als Shephard
David Ramsey
als Townsperson
Greg Hohn
als Townsperson
Zach Hanner
als Cashier
Jeff Campbell
als Jump Leader
Bonnie Johnson
als Teller Woman
Joanne Pankow
als Heavy Set Nurse
Trevor Gagnon
als Will's son
Daniel Wallace
als Econ Professor
Jake Brake
als Old Zacky
L.C. Holt
als Spectre Citizen (uncredited)
Will Thomas
als Spectre Citizen (uncredited)
Bruce Cohen Producer
Dan Jinks Producer
Denise Chamian Casting
Tim Burton Director
Danny Elfman Original Music Composer
Chris Lebenzon Editor
Nancy Haigh Set Decoration
Colleen Atwood Costume Design
Richard D. Zanuck Producer
John August Screenplay
Philippe Rousselot Director of Photography
Dennis Gassner Production Design
Bob Badami Music Supervisor
Daniel Wallace Novel
Katterli Frauenfelder Associate Producer
Katterli Frauenfelder First Assistant Director
Arne Schmidt Executive Producer
Roy Barnes Art Direction
Jean-Michel Ducourty Art Direction
Robert Fechtman Art Direction
Jack Johnson Art Direction
Richard L. Johnson Art Direction
Donna O'Neal Key Set Costumer
Debra James Unit Production Manager
Skip Lievsay Supervising Sound Editor
Craig Berkey Sound Effects Designer
Charles Croughwell Stunt Coordinator
Dorothy J. Pearl Makeup Artist
Keith Marbory Special Effects Supervisor
Steve Bowen Color Timer
Ben Estrada Digital Colorist
Curtis Lindersmith Digital Intermediate Editor
Ellen Segal Music Editor
Greg P. Russell Sound mixer
Christina Ann Wilson Assistant Art Director
Mary Ellen Mark Still Photographer
Jesse Wayne Parker Rigging Grip
Jesse Wayne Parker Key Rigging Grip
Carla Meyer Dialect Coach
Kimberly Harris Supervising ADR Editor
Dianne Chadwick Graphic Designer
Aaron Sims Character Designer
Jeff Atmajian Orchestrator
Gary A. Hecker Foley Artist
Gloria Belz Makeup Artist
Tommy Harper Second Unit
Guy Ferrandis Still Photographer
Dean Zanuck Production Executive
Jack English Gaffer
Cha Blevins Costume Supervisor
Jean Ann Black Makeup Department Head
Benjamin Edelberg Leadman
Jeff Passanante Construction Coordinator
Carl Fischer Boom Operator
Michael Antunez Transportation Coordinator
Philippe Gallichet Chef
Ted Caplan Sound Effects Editor
Cynthia Onrubia Choreographer
Larry Hopkins Sound Mixer
Dawn Brown Set Designer
Sara Philpott Set Dressing Supervisor
Ben Shepherd CGI Supervisor
Susan Dawes Dialogue Editor
Paddy Eason Digital Effects Supervisor
Val Drake Sculptor
Zade Rosenthal Still Photographer
David Norris Camera Operator
Jerry Moss Property Master
Neal Norton Steadicam Operator
Robin Citrin Location Manager
Michael J. Flynn Greensman
Stan Parks Special Effects
Evan Schiff Systems Administrators & Support
Kevin Scott Mack Visual Effects Supervisor
Steve Rhee Visual Effects Editor
Dennis J. Lootens Rigging Gaffer
Dennis S. Sands Scoring Mixer
Jack Blanchard Set Dresser
Teri E. Dorman Supervising Dialogue Editor
Christine Bodelot Production Accountant
Pedro Barquin Stunts
John E. Sasaki Digital Compositors
Scott Troha Leadman
Michel Aller First Assistant Editor
Lucy Ainsworth-Taylor Visual Effects Producer
Sherri Bramlett Hairstylist
Howard London ADR Mixer
Joseph P. Hurt Assistant Makeup Artist
Denis Samoilov Animation
Bryan Booth Electrician
Bill Diaz Supervising Animator
Eileen Peterson Unit Publicist
Janna Stern Script Supervisor
Scott Berrie Production Assistant
Tony Vandenecker Special Effects Technician
Matthew Harrison Foley Editor
Gabriel Solana Makeup Effects
Sean Landeros Sound Recordist
Chris Cummings Art Department Coordinator
Petur Hliddal Production Sound Mixer
Dena Berman Casting Associate
James M. Davis Construction Foreman
Stephen Eno Painter
Robert Ruiz First Assistant Camera
Michelle Skoby Assistant Costume Designer
Linda De Andrea Hair Department Head
Alice Powell Seamstress
Susan Antonelli Set Costumer
Jacky Hardouin Carpenter
David Guilbeau Craft Service
Olivier Suffert Production Driver
Jos'h Hancher Loader
Steve Humphrey Picture Car Coordinator
Julie Saegert Post Production Assistant
Meyerer Miller Production Office Assistant
Tina Canny Projection
John B. Clarey III Propmaker
Taylor Bennett Scenic Artist
Chamonix Bosch Set Production Assistant
May Porter Stand In
John Radcliff Utility Stunts
James Babineaux Assistant Chief Lighting Technician
Geraldine Niche Production Coordinator
Melissa Lytle Assistant Sound Editor
Domi Piturro 3D Supervisor
Rohan Claassen Visual Effects
John Eric Seay Prop Maker
Timothy Michael Cairns Quality Control Supervisor
Ingrid Jungermann Casting Assistant
Robert Dawson Title Graphics
Don Baer Driver
Amy Arnold Costumer
Mark Berrow Musician
Mo Henry Negative Cutter
Darryl Humber Dolly Grip
Rick Chavez Assistant Property Master
Rémy Boudet Title Designer
C. Alan Rawlins Key Grip
Felipe Sanchez Costume Illustrator
Lee Clayton Tailor
Carlos De La Torre Second Second Assistant Director
Vanessa Mujica Third Assistant Director
Kerin Ferallo Assistant Production Coordinator
Kevin Flatow Assistant Production Manager
Colin Drobnis Visual Effects Technical Director
Chris Baker Storyboard Artist
Murray Barber Digital Compositor
Paul McGhee Digital Color Timer
Segolene Amice Production Secretary
Maryellen Aviano Extras Casting Coordinator
Brian Ruberg Foley Mixer
Janella Bersabal Extras Casting Assistant
Louis Smith Second Assistant Camera
Riko Schatke Best Boy Grip
Stéphanie Champault Second Assistant Director
Chris Bogart Set Painter
Niamh Murphy Textile Artist
Michael Forte Stunt Driver
Xiomara Comrie Assistant Camera
Meredith Apel Assistant Editor
Dawn Blacksten Assistant Location Manager
Mary Small Catering
Lindsay MacGowan Effects Supervisor
Rick Baca First Assistant Accountant
Michael Elson Head of Production
Jason Arrington Key Production Assistant
Jeff W. Curtis Grip
Marianne Shiffrar Payroll Accountant
Noelle Coughlan Second Assistant Accountant
Michelle Martin Visual Effects Coordinator






















ikwilfilmskijken © 2021