Aliens vs Predator: Requiem (2007)

Fantasie, Actie, Sciencefiction, Thriller, Horror
De strijd tussen de Alien en de Predator gaat verder. Dit keer vechten de twee monsters van een andere planeet het gevecht onverwacht uit in Colorado. De inwoners van de stad moeten zich vervolgens wapenen tegen dit geweld en tegelijkertijd ook proberen voor eens en voor altijd een einde aan het terreur van de buitenaardse wezens te maken.

Aliens vs Predator: Requiem Film Info

Score: 5.1/10 van 1998 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2007-12-25
Lengte: 94 Minuut / 1:34
Regisseurs: Colin Strause, Greg Strause.
Schrijver: Shane Salerno
website: http://www.avp-r.com/
Productie Studios: Dune Entertainment, Davis Entertainment, Brandywine Productions, 20th Century Fox
Productie Land: United States of America

Aliens vs Predator: Requiem Foto's


Aliens vs Predator: Requiem Trailer


Steven Pasquale
als Dallas Howard
Reiko Aylesworth
als Kelly O'Brien
John Ortiz
als Sheriff Eddie Morales
Johnny Lewis
als Ricky
Ariel Gade
als Molly O'Brien
Kristen Hager
als Jesse
Sam Trammell
als Tim
Robert Joy
als Col. Stevens
David Paetkau
als Dale
Tom Woodruff Jr.
als Alien
Ian Whyte
als Predator
Chelah Horsdal
als Darcy
Meshach Peters
als Curtis
Matt Ward
als Mark
David Hornsby
als Drew
Chris William Martin
als Deputy Ray
James Chutter
als Deputy Joe
Phil Buhler
als Deputy
Kevin Haaland
als Deputy
Gina Holden
als Carrie
Kurt Max Runte
als Buddy
Liam James
als Sam
Tim Henry
als Dr. Lennon
Tom McBeath
als Karl
Ty Olsson
als Nathan
Anthony Harrison
als Ritchie
Lloyd Berry
als Homeless Harry
Rekha Sharma
als Nurse Helen
Catherine Lough Haggquist
als Tina
Victoria Bidewell
als Pregnant Sue
Dalias Blake
als Lt. Wood
Tim Perez
als Mr. Thomas
Rainbow Sun Francks
als Earl
Juan Riedinger
als Scotty
Val Cole
als Broadcaster
Andrew Hedge
als Tank Driver
Ryan Robbins
als Truck Driver
Curtis Caravaggio
als Special Forces Commander
Françoise Yip
als Ms. Y
John Wardlow
als Homeless Guy
Nesta Chapman
als Homeless Lady
Ian Feuer
als Additional Predator
Bobby 'Slim' Jones
als Additional Predator
Glen Brkich
als National Guard
Jay-Lyn Green
als Pregnant Woman
Lili Wexu
als Pregnant Woman
Adrian Hough
als ER Resident Doc
Karen van Blankenstein
als ER Doctor #2
Shareeka Epps
als Kendra (uncredited)
Michal Suchánek
als Nick
David Giler Producer
Jim Thomas Characters
John Thomas Characters
Walter Hill Producer
John Davis Producer
Dan O'Bannon Characters
Ronald Shusett Characters
H.R. Giger Creature Design
Heike Brandstatter Casting
Coreen Mayrs Casting
Colin Strause Director
Colin Strause Visual Effects Supervisor
Greg Strause Director
Greg Strause Visual Effects Supervisor
Shane Salerno Screenplay
Brian Tyler Original Music Composer
Daniel Pearl Director of Photography
Dan Zimmerman Editor
Mindy Marin Casting
Andrew Neskoromny Production Design
Jeff Habberstad Second Unit Director
Angus Strathie Costume Design
Curtis Lindersmith Digital Intermediate Editor
Ron Bartlett Sound Re-Recording Mixer
Kirk Moses First Assistant Editor
Helen Jarvis Supervising Art Director
Sally Barnes Key Makeup Artist
Beth Boxall First Assistant Makeup Artist
Marny Eng Stunts
David McKimmie Post Production Supervisor
Eric Almeras Digital Compositor
Bryce Brecheisen Visual Effects Coordinator
James Bamford Stunts
Duane Dickinson Stunts
Melissa R. Stubbs Stunts
Matt Almas Best Boy Grip
Caitlin McKenna-Wilkinson ADR Voice Casting
John DeSantis Stunts
Robbie Brenner Executive Producer
Shane Vieau Set Decoration
Lloyd Adams Stunts
Daniel Cudmore Stunts
Gerald Paetz Stunts
Loyd Bateman Stunts
Trevor Addie Stunts
Austin Dunn Stunts
Chris Beach Set Designer
Eric Flickinger Sound Recordist
Lani Gelera Stunts
J.J. Makaro Stunt Coordinator
Lori West Art Department Assistant
Douglas Chapman Stunts
David Penikas Animatronics Supervisor
Paul Deason Executive Producer
Paul Deason Unit Production Manager
Mike Desabrais Stunts
Jim Filippone Aerial Coordinator
Warren Carr Unit Production Manager
Jeffrey C. Robinson Stunts
Yves Cameron Stunts
Andrew Li Assistant Art Director
Martina Javorova Assistant Art Director
Mike Ching Stunts
Dan O'Connell Foley Artist
Joe Lisanti Music Editor
Lars P. Winther First Assistant Director
John T. Cucci Foley Artist
Doug Hemphill Sound Re-Recording Mixer
Don Reddy Camera Operator
Mathias Frodin Digital Compositor
Stuart Haggerty Gaffer
Ryan Chavez Visual Effects Editor
Kelly Moon Script Supervisor
Sharon Thompson Art Department Coordinator
Jay Wilkinson Supervising Sound Editor
Tony Lazarowich Special Effects Coordinator
Wayne MacConnell Camera Operator
Matthew Pomerantz Construction Coordinator
John Beatty Construction Coordinator
Terry Weaver Property Master
Niki Charalambopoulo Scenic Artist
Renee Dundas Scenic Artist
Janette Hyland Scenic Artist
Roderick MacDonald Scenic Artist
Ryan Ostiguy Scenic Artist
Giovanni Pasqua Scenic Artist
Camar Sterling Scenic Artist
Jessee J. Clarkson Sculptor
Jack Gauvreau Sculptor
Jim Brookshire Supervising Sound Editor
Benjamin Beardwood Dialogue Editor
Mohsen Eletreby Visual Effects Editor
Rob Hodgson Visual Effects Supervisor
Eric Mises-Rosenfeld Visual Effects Supervisor
Kendrick Wallace Visual Effects Producer
James Dittiger Still Photographer
Niall Fraser Best Boy Electric
Ian Seabrook Underwater Camera
Sylvia Nablo Transportation Coordinator
S. Steven Sach Location Manager
Hans Bjerno Helicopter Camera
Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Debra Wiebe Key Hair Stylist
Jeff Atherton Visual Effects Coordinator
Frank Smathers Foley Supervisor
Loan Phan Digital Intermediate Producer
Sandra J. Blackie Costume Coordinator
Drew Locke Unit Manager
Ian C. Ballard First Assistant Hairstylist
Ryan Zuttermeister Visual Effects Coordinator
Kevin Clark Greensman
Trevor Jones Stunts
Derek Casari ADR Engineer
Bill Kunin Compositing Supervisor
Kenny Becker Color Timer
David Valentine Property Master
Simon Burnett Stunts
Marnie Ander Truck Costumer
Jason Crosby Marine Coordinator
Brian Epp Assistant Property Master
Peter Wilke Camera Operator
Skip Longfellow First Assistant Sound Editor
Jayne Dancose Key Makeup Artist
Simon Coke Sound Effects Editor
Rhys Williams Stunts
Leonard F.W. Green Digital Effects Supervisor
Ian Silverstein First Assistant Editor
Brad McLaughlin Animation
Chris Wells CG Supervisor
David S. Warner Gaffer
John Denison Truck Costumer
Patrick Ramsay Sound mixer
Rob Fournier Armorer
Petra Bergholz Costumer
Rod Haney Rigging Grip
Petra Wright Seamstress
Jena Niquidet Production Coordinator
Reg Milne Stunts
James Ashwill Foley Mixer
Laura Lee Connery Stunts
Ryan Steacy Armorer
Sandes Ashe First Assistant Camera
Simon Jori First Assistant Camera
Sasha Proctor Second Assistant Camera
Andrea Brown Extras Casting
Sean Elliott First Assistant Camera
Danelle Davenport Storyboard Artist
Cody Laudan Stunt Double
Eli Zagoudakis Stunts
Jason Bogard Production Accountant
Gary Burritt Negative Cutter
Dave Hospes Stunt Coordinator
Russell Hawkes Dolly Grip
Dale Menzies Construction Foreman
Ken Shane First Assistant Director
Rob 'Sluggo' Boyce Stunts
Colby Chartrand Stunts
Raymond Sammel Stunts
Kevin Tomecek Construction Buyer
Corry Glass Stunts
Michael Langlois Stunts
Jon Kralt Stunts
Carolyn Anderson Stunts
Todd Hlagi Dolly Grip
Peter Pacula Key Rigging Grip
Kris Tobiasson Lighting Technician
Lee Gibeau Best Boy Grip
Tamer Eldib Modeling
Richard Duarte Foley Mixer
Chris Dowell Post Production Supervisor
Tony Whiteside Key Grip
Gloria Chan Seamstress
Richard Bennett Storyboard Artist
Thomas Yardley Second Assistant Camera
Nora Bautista Seamstress
Leigh Jenkins Second Assistant Camera
Hirofumi Takeda Digital Compositor
Sally Hudson Graphic Designer
Richard Sinclair Second Assistant Camera
Jan Petrov ADR Recordist
Chris Radcliffe Modeling
Chun Seong Ng Modeling
Laura Sevilla Compositing Supervisor
Miguel A. Guerrero Modeling
Jody Ryan Third Assistant Director
Reg Gole First Assistant Camera
Kathy Houghton Second Assistant Director
Linda Jones Key Hair Stylist
Jennifer Nelson Third Assistant Director
Steven Flegel Editorial Production Assistant
Roger Bailey Generator Operator
John Le Roy Key Grip
Naan Spiess Cableman
John Cluff Pyrotechnician
Joshua Cordes Animation Supervisor
Trinh Tran Editorial Production Assistant
Trinh Tran Production Assistant
Tarnya Cook Third Assistant Director
Keith Flanagan Grip
Monty Black Generator Operator
Katie Spinelli Visual Effects Coordinator
Tanissa Potrovitza Schoen Pre-Visualization Coordinator
Katherine Keizer Additional Third Assistant Director
Janine Law Second Assistant Director
Adam J. Piechnik Background Casting Director
Vinh Nguyen Digital Compositor
Caroline Field Stunts
Simon Haywood-Anderson Set Dresser
Neil McBride Dolly Grip
Wally Nygren Grip
Carlos Avilila Grip
Jordan Johnson Lighting Technician
Cole Koehler Second Assistant Camera
David McKnight Video Assist Operator
Casey MacIntyre Video Assist Operator
Stephanie Denatale Editorial Production Assistant
Sarah Haddleton Costumer
Charis Tillson Costumer
Heather Rupert Costumer
Kieu Nguyen Seamstress
Christa Richards Seamstress
Meagan Lopez Casting Assistant
Trica Thompson Casting Assistant
Go Woon Choi Modeling
Atsushi Imamura Modeling
Justin Louis Modeling
Yasamin Ismaili Visual Effects Coordinator
William H.D. Marlett Visual Effects Coordinator
Jason P. Dass Assistant Sound Editor
Ken Lee Boom Operator
Greg Hannas Sound Assistant
Ali Pounder Production Secretary
Fleur Western Production Secretary
Dixie Cutler Unit Publicist
Andrew Michael Hill Stunts
Mia Carriconde Stunts






















ikwilfilmskijken © 2021