Incredibles 2 (2018)

Actie, Avontuur, Animatie, Familie
De superhelden zijn terug en stelen opnieuw de show in Incredibles 2. In dit nieuwe avontuur staat Helen in de spotlight als superheld, terwijl Bob dagelijkse heldendaden verricht in het huishouden, met Violet, Dash en baby Jack-Jack, wiens superkrachten nog ontdekt moeten worden. De familie staat alleen al snel op zijn kop als er een briljante schurk opduikt met een meesterplan dat alles in gevaar zal brengen. Dit laten de superhelden natuurlijk niet gebeuren en samen met Frozone gaan ze de strijd aan.

Incredibles 2 Film Info

Score: 7.7/10 van 2879 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-06-14
Lengte: 118 Minuut / 1:58
Regisseur: Brad Bird
website: https://movies.disney.com/incredibles-2
Productie Studios: Walt Disney Pictures, Pixar
Productie Land: United States of America

Incredibles 2 Foto's


Incredibles 2 Trailer


Craig T. Nelson
als Bob Parr / Mr. Incredible (voice)
Holly Hunter
als Helen Parr / Elastigirl (voice)
Sarah Vowell
als Violet Parr (voice)
Huck Milner
als Dashiell "Dash" Parr (voice)
Samuel L. Jackson
als Lucius Best / Frozone (voice)
Eli Fucile
als Jack-Jack Parr (voice)
Nicholas Bird
als Monster Jack-Jack (voice)
Bob Odenkirk
als Winston Deavor (voice)
Catherine Keener
als Evelyn Deavor (voice)
Bill Wise
als Pizza Delivery Man (voice)
Brad Bird
als Edna Mode (voice)
Jonathan Banks
als Rick Dicker (voice)
Michael Bird
als Tony Rydinger (voice)
Sophia Bush
als Karen / Voyd (voice)
Phil LaMarr
als Krushauer / Helectrix (voice)
Paul Eiding
als Gus Burns / Reflux (voice)
Isabella Rossellini
als Ambassador (voice)
John Ratzenberger
als Underminer (voice)
Barry Bostwick
als Mayor (voice)
Jere Burns
als Detective (voice)
Adam Rodríguez
als Detective (voice)
Kimberly Adair Clark
als Honey Best (voice)
Usher Raymond
als Lucis Best's valet (voice)
Adam Gates
als Chad Brentley (voice)
LaTanya Richardson Jackson
als Honey Best (voice)
Debi Derryberry
als Additional Voices (voice)
Fred Tatasciore
als Additional Voices (voice)
Alyson Stoner
als Additional Voices (voice)
Michael B. Johnson
als Victor Cachet (voice)
Brad Bird Director
Ralph Eggleston Production Design
Michael Giacchino Music
John Lasseter Executive Producer
Nicole Paradis Grindle Producer
John Walker Producer
Natalie Lyon Casting
Kevin Reher Casting
Brad Bird Writer
Stephen Schaffer Editor
Ren Klyce Sound Designer
Paul Abadilla Set Designer
Steve Bissinger Sound Effects Editor
Dean Kelly Story Artist
Brian Kalin O'Connell Story Artist
Sanjay Patel Story Artist
Peter Sohn Story Consultant
Chris Wiggum Publicist
Matt Chamberlain Musician
Blake Collins Foley Mixer
Derek Thompson Storyboard Artist
Louis Gonzales Storyboard Artist
Michael Daley Story Artist
Kevin O'Brien Storyboard Artist
Mahyar Abousaeedi Director of Photography
Erik Smitt Director of Photography
Josh Holtsclaw Art Direction
Robert Alonzo Stunts
Terri Douglas ADR Voice Casting
Bud Luckey In Memory Of
Matthew Robbins Thanks
Anthony J. Greenberg Second Film Editor
Hannah Ghioni Animation Manager
Katie Schaefer Associate Editor
Susan Brunig Color Grading
Mark Dinicola Colorist
Leslie Pao Editorial Manager
C.J. Hsu First Assistant Editor
Craig Foster Graphic Designer
Jessie Thiele Post Production Supervisor
Sabine O'Sullivan Production Manager
Ben Morris Assistant Editor
Christopher Zuber Assistant Editor
Geoffrey Sledge Assistant Editor
Jonathan Vargo Assistant Editor
Tim Evatt Set Designer
Ted Mathot Story Supervisor
Joe Giampapa Storyboard Artist
Melody Cisinski Storyboard Artist
Octavio E. Rodriguez Storyboard Artist
Samantha Gurash Producer's Assistant
Mark Andrews Story Consultant
Michael Arndt Story Consultant
Kathryn Hendrickson Story Manager
Megan Bartel Story Manager
Rob Rowe Thanks
Edgar A. Ochoa Logistics Coordinator
Weera Tom Wichitsripornkul Shading
Brian Rankin Security
Briana Gardner Publicist
Emily Engie Assistant Accountant
Ted Mathot Production Artist
Mia Stapleton Production Assistant
Chris Haynes Production Assistant
Alyssa Mar Production Coordinator
Amanda Deering Jones Production Coordinator
Gerisa Macale Production Coordinator
Emily Goldsborough Production Coordinator
David Eberle Software Engineer
Winston O. Good Software Engineer
Teresa Conaty Systems Administrators & Support
Ren Klyce Supervising Sound Editor
Mick Giacchino Additional Music
Jeanette Browning ADR Recordist
Cheryl Nardi ADR Supervisor
John Roesch Foley Artist
Shelley Roden Foley Artist
Dee Selby Foley Editor
Thom Brennan Foley Editor
Scott Curtis Foley Mixer
Josh Lowden General Manager
Jonathan Null Head of Production
Stephen M. Davis Music Editor
George Doering Musician
Mark Gasbarro Musician
Mark LeVang Musician
Scott Hosfeld Musician
Serena McKinney Musician
Brad Dechter Orchestrator
Cameron Patrick Orchestrator
Jeff Kryka Orchestrator
Norman Ludwin Orchestrator
John "JT" Torrijos Projection
Michael Semanick Sound Re-Recording Mixer
Nathan Nance Sound Re-Recording Mixer
Greg Loskorn Score Engineer
Joel Iwataki Scoring Mixer
Frank E. Eulner Sound Effects Editor
Steve Orlando Sound Effects Editor
Teresa Eckton Sound Effects Editor
Jonathan Borland Sound Effects Editor
Coya Elliott Supervising Sound Editor
Domee Shi Additional Storyboarding
Jeffrey Lynch Additional Storyboarding
Nathan Stanton Additional Storyboarding
Tony Fucile Additional Storyboarding
Tony Fucile Character Designer
Tony Fucile Supervising Animator
Daniel LaPook Animation Coordinator
Max Sachar Animation Manager
Emre Emin Background Designer
Deanna Marsigliese Character Designer
Deanna Marsigliese Costume Designer
Lou Hamou-Lhadj Modeling
Nancy Tsang Modeling
Tanja Krampfert Modeling
Maria Lee Shading
Kiki Mei Kee Poh Shading
Jacob Kuenzel Shading
Mariana Galindo Tailor
Cari Reiche Visual Effects Technical Director
Evan Denmark Visual Effects Technical Director
Itamar Belson Visual Effects Technical Director
Hiroaki Narita Visual Effects Technical Director
Aaron Conover Visual Effects
Andrew Wheeler VFX Artist
Max Rodriguez VFX Artist
Shaun Galinak VFX Artist
Erin Lehmkühl Stereoscopic Technical Director
Erin Onstine Stereoscopic Technical Director
Stewart Pomeroy Stereoscopic Technical Director
Ryan Kautzman Software Engineer
Michael Rutter Set Dressing Artist
Nick Pitera Set Dressing Artist
Tracy Lee Church Set Dressing Artist
Nathan Fariss Set Supervisor
Adam Schnitzer Layout
Alexander Curtis Layout
Andy Grisdale Layout
Arjun Rihan Layout
Gregg Olsson Layout
Jahkeeli Garnett Layout
Jan Pfenninger Layout
Leo Santos Layout
Mark Sanford Layout
Matthew Silas Layout
Mike Leonard Layout
Robert Kinkead Layout
Ryan Heuett Layout
Seong-Young Kim Layout
Dorien Gunnels Lighting Artist
Dorien Gunnels Compositing Artist
Andy Lin Lighting Artist
Burt Peng Lighting Artist
Jordan Rempel Lighting Artist
Josée Lajoie Lighting Artist
Farhez Rayani Lighting Artist
Jon Bryant Production Coordinator
Greg Gladstone Sequence Lead
Mitch Kopelman Digital Compositor
Nestor Benito Digital Compositor
Bill Watral Visual Effects Supervisor
Amit Baadkar Visual Effects Technical Director
Jim Cody Harrington Visual Effects Technical Director
Aaron Koressel Animation
Adam Burke Animation
Adam Rodriguez Animation
Alli Sadegiani Animation
Allison Rutland Animation
Alon Winterstein Animation
Amanda Wagner Animation
Andrew Coats Animation
Aron Hatfield Animation
Ben Rush Animation
Benjamin Su Animation
Brendan Beesley Animation
Brett Coderre Animation
Brett Schulz Animation
Bruce Kuei Animation
Cameron Miyasaki Animation
Christopher Chua Animation
Claudio de Oliveira Animation
Dan Nguyen Animation
David Torres Animation
Don Crum Animation
Doug Frankel Animation
Dovi Anderson Animation
Frank E. Abney III Animation
Graham Finley Animation
Guilherme Sauerbronn Jacinto Animation
Holger Leihe Animation
Jae Hyung Kim Animation
James W. Brown Animation
Javier Moya Alonso Animation
Jayson Price Animation
Joey Gilbreath Animation
John Chun Chiu Lee Animation
Jordi Oсate Isal Animation
Joshua Dai Animation
Justin Farris Animation
K. C. Roeyer Animation
Ken Kim Animation
Kevin Andrus Animation
Kevin O'Hara Animation
Kyle Mohr Animation
Lance Fite Animation
Leslie Watters Animation
Manuel Zenon Rodriguez Animation
Matthew Strangio Animation
Michael Bidinger Animation
Michael Chia-Wei Chen Animation
Michael Sauls Animation
Michael Stocker Animation
Michael Venturini Animation
Michal Makarewicz Animation
Mike Stern Animation
Montaque Ruffin Animation
Nathan Wall Animation
Nickolas Rosario Animation
Paulo Diaz Animation
Paul Mendoza Animation
Raphael Suter Animation
Ricky Wight Animation
Sequoia Blankenship Animation
Shaun Chacko Animation
Simon Christen Animation
Stefan Schumacher Animation
Tal Shwarzman Animation
Terry Song Animation
Tom Zach Animation
Tomoyuki Harashima Animation
Jaime Landes Roe Animation
Jean-Claude Tran Animation
Jessica Torres Animation
Kristoff Vergne Animation
Catherine Hicks Animation
David DeVan Animation
Jude Brownbill Animation
Kureha Yokoo Animation
Rob Duquette Thompson Animation
Ron Zorman Animation
Royce Wesley Animation
Shawn Krause Animation
Tim Pixton Animation
Tsung-Yin Hsieh Animation
Evan Bonifacio Animation Director
Travis Hathaway Animation Director
Alan Barillaro Supervising Animator
Dave Mullins Supervising Animator
Rick Sayre Supervising Technical Director
Austin Madison Story Artist
Bill Presing Story Artist
Bobby Rubio Story Artist
Melody Cisinski Story Artist
Octavio E. Rodriguez Story Artist
Rosanna Sullivan Story Artist






















ikwilfilmskijken © 2018